Kilka słów o Bisnode

Marketingowe

bisnode

Firma Bisnode jest jedną z najpotężniejszych firm bazodanowych na świecie. Firma powstała w Szwecji w 1990 roku i służy do gromadzenia i przetwarzania danych. Bisnode skupia się na wywiadach przedsiębiorstw, wykorzystując dane do tworzenia wykresów i wizualizacji. Bisnode zapewnia klientom dostęp do danych, które pomagają im lepiej zrozumieć ich branże, a także wyciągać wnioski na temat przyszłości.

 

Bisnode oferuje szeroką gamę usług, które pomagają klientom dokonywać bardziej świadomych decyzji biznesowych. Mogą one udostępniać dane, tworzyć raporty i wizualizacje oraz wykonywać wywiady. Ponadto Bisnode oferuje usługi analityczne i doradztwo, które pomagają klientom wdrożyć strategie biznesowe oparte na danych.

 

Bisnode ma ponad 80 biur na całym świecie, z siedzibą główną w Szwecji. Firma zatrudnia ponad 10 000 ludzi w ponad 30 krajach. Bisnode współpracuje z wieloma spółkami, w tym z Microsoft, Oracle, IBM i SAP.

 

Firma Bisnode jest jednym z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych dostawców usług bazodanowych. Używa nowoczesnych narzędzi i technologii, takich jak systemy baz danych, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, aby ułatwić klientom dostęp do danych.

 

Bisnode jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych firm bazodanowych na świecie. Jest liderem w dziedzinie baz danych, wykorzystując nowoczesne technologie do zapewniania klientom wiarygodnych danych. Firma jest zaangażowana w tworzenie lepszych, bardziej efektywnych usług i produktów, aby zaspokoić potrzeby biznesowe klientów.