PayU

Mieliśmy przyjemność przeprowadzić obszerne badanie satysfakcji klientów dla polskiego oddziału PayU, który jest liderem w świadczeniu usług płatności online, działającym na ponad 50 dynamicznie rozwijających się rynkach. Realizacja projektu obejmowała 1.500 klientów w Polsce korzystających z tego integratora płatności. Projekt zakończyliśmy przygotowaniem rozbudowanego raportu, składającego się z wielu elementów, ukazujących mocne strony oraz obszary, które wymagają dalszej pracy. Dzięki temu, nasz klient mógł lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby swoich użytkowników, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju i udoskonalenia oferowanych przez niego usług.

PayU-zdjecie-e1625656495241

Wyzwania związane z realizacją projektu

Wyzwania

Realizacja tego projektu była pełna wyzwań. Przede wszystkim ze względu na dużą skalę badania, obejmującą aż 1.500 klientów. Dodatkowo, dynamicznie rozwijający się rynek usług płatności online, na którym operuje PayU, wymagał od nas zastosowania innowacyjnych metod badawczych i szczegółowego podejścia do analizy zebranych danych. Pomimo tych wyzwań, dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, udało nam się skutecznie zrealizować projekt i dostarczyć klientowi cenne informacje. Projekt ten został zakończony sukcesem, co przynosi nam ogromną satysfakcję. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję go zrealizować. Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia tego projektu dla PayU i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

payu wyzwania

Skorzystaj z naszych usług

Z pewnością nie jesteś tu bez przyczyny, poszukując profesjonalnego doradztwa. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś a my przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę.

badania ilościowe hq