Badania RWS dla UMK

Z wielką dumą i satysfakcją chcielibyśmy podzielić się wiadomością, że zostaliśmy wybrani przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu do przeprowadzenia podłużnego badania ilościowego. To badanie, będące częścią projektu pt. „Czynniki wpływające na udział konsumentów w RWS (Rolnictwie Wspieranym Społecznie, nr projektu: WNEiZ-Pu-129/2021), będzie dla nas niezwykłą okazją do zgłębienia i zrozumienia mechanizmów stojących za tym dynamicznie rozwijającym się trendem. Badanie obejmie N1250 dorosłych mieszkańców Polski. To zróżnicowane grono respondentów będzie składać się zarówno z klientów, jak i nie-klientów Rolnictwa Wspieranego Społecznie (RWS).

RWS

Wyzwania związane z realizacją projektu

Wyzwania

Zdajemy sobie sprawę, że realizacja tego projektu nie będzie wolna od wyzwań. Po pierwsze, badanie podłużne wymaga nie tylko bieżącej koordynacji i analizy, ale również konsekwentnej realizacji w czasie, co może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w kontekście tak dużej grupy respondentów. Po drugie, zagadnienie Rolnictwa Wspieranego Społecznie (RWS) jest stosunkowo nowe i nie wszystkim potencjalnym respondentom może być ono dobrze znane. Wymaga to od nas precyzyjnej komunikacji i edukacji podczas przeprowadzania badań, aby wyniki były rzetelne i wiarygodne. Jednakże, dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać tym wyzwaniom i przeprowadzić badanie na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wydziałowi Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za zaufanie, jakim nas obdarzono, wybierając naszą ofertę. Ta możliwość realizacji tak ważnego i interesującego projektu jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale także motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych kompetencji badawczych.

payu wyzwania

Skorzystaj z naszych usług

Z pewnością nie jesteś tu bez przyczyny, poszukując profesjonalnego doradztwa. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś a my przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę.

badania ilościowe hq