Hall testy

Mapa Polski
pexels-andy-barbour-6683392

Czym one są?

Hall testy to metoda badania rynku, która służy do szybkiego i precyzyjnego określenia postrzegania produktu, marki lub usługi. Polega ona na zaproszeniu około 100 lub 200 respondentów do udziału w badaniu, w specjalnie przeznaczonych do tego pomieszczeniach. Respondenci przed rozpoczęciem badania są odpowiednio rekrutowani telefonicznie lub na miejscu, aby sprawdzić, czy spełniają odpowiednie wymogi, aby móc uczestniczyć w projekcie. Metoda ta jest szczególnie wykorzystywana do testów smaku, opakowań, produktów, reklam lub usług dopiero wprowadzonych na rynek.

Kontakt

Zastosowanie

Głównym zastosowaniem badań techniką hall test jest tworzenie precyzyjnych, podpartych badaniami strategii marketingowych, celnego dotarcia do grupy docelowej i skutecznego wykorzystania budżetu marketingowego. Badanie Hall test jest często stosowane do oceny nowych produktów, usług lub pomysłów, w celu określenia, czy są one warte wprowadzenia na rynek. Celem tych badań jest uzyskanie istotnych informacji na temat konkretnego produktu lub usługi, które mogą posłużyć jako podstawa do podejmowania decyzji marketingowych. Hall test (badania rynku) jest skutecznym narzędziem do wykrywania potencjalnych szans i zagrożeń na rynku, a także do określenia, czy dany produkt lub usługa będzie miał szansę na sukces. Metoda ta może być stosowana przez firmy w celu określenia, jakie produkty i usługi będą mieć największy wpływ na rynek, a także w jaki sposób najlepiej je wypromować. Podsumowując, badania hall test to skuteczny sposób na określenie rynkowych trendów oraz na wyciągnięcie wniosków na temat skutecznej strategii marketingowej.

pexels-rodnae-productions-7648047

Dzięki Hall test wiele firm modyfikuje swoje produkty lub usługi tak, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Wyniki są analizowane, raportowane, co umożliwia klientom zagłębienia się w odczucia respondentów i wysunięcia wniosków jak ulepszyć dany produkt lub usługę. Niewątpliwą zaletą jest również bezpośredni kontakt z respondentem, możemy dzięki temu zobaczyć, w jaki sposób reaguje na produkt, usługę i co najbardziej przykuwa jego uwagę. Gwarantuje nam wysoką jakość uzyskanych danych z badania, co ułatwia wysunięcie wniosków z przeprowadzonego badania i przełoży się na zwiększenie przychodów ze sprzedaży.

Hall testy w Fieldstat

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu hall testów, dzięki temu nasze usługi realizacji badań tą techniką są najwyższej jakości. Posiadamy dostęp do specjalnych pomieszczeń w całej Polsce, przeznaczonych do wykonywania tego typu badań, które są modyfikowane w zależności od badanego produktu, reklamy czy usługi. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań i podołają każdemu zadaniu. Celem naszej agencji jest spełnienie wszelkich wymagań założonego projektu badawczego. Przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji badania metodą Hall test, począwszy od zbudowania metodologii badawczej, przejścia do “fieldworku” a kończywszy na wiarygodnych statystykach które trafnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania, owocując dynamicznym wzrostem Twojej korporacji. Dzięki firmie Fieldstat poznasz preferencje i oczekiwania swoich klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zrealizujmy wspólnie Twój kolejny projekt badawczy Hall test.

Skorzystaj z naszych usług

Wieloletnie doświadczenie badawcze oraz setki zrealizowanych projektów pozwalających prżeprowadzić naszych klientów przez proces badawczy dostosowany do indywidualnych potrzeb w danej branży

AdobeStock_219286958_Preview 1