Mapa punktów zagrożonych

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu naszego najnowszego projektu badawczego, który został przeprowadzony w związku z utworzeniem nowej linii kolejowej dużych prędkości, łączącej Budapeszt, Bratysławę, Brno i Warszawę. W ramach naszych badań, zrealizowaliśmy ponad 2000 wywiadów online z pasażerami pociągów, samochodów oraz samolotów, którzy regularnie podróżują pomiędzy tymi miastami. Naszym głównym celem było zgromadzenie szczegółowych danych na temat częstotliwości i preferowanych środków transportu mieszkańców tych miast, aby dostarczyć jak najbardziej kompleksowy obraz przepływu podróżnych. Pragniemy także wyrazić naszą głęboką wdzięczność Komisji Europejskiej, która sfinansowała ten projekt, oraz realizatorom projektu za okazane nam zaufanie i możliwość współpracy jako organizacji fieldwork’owej.

Komisja Europejska

Wyzwania związane z realizacją projektu

Wyzwania

Niewątpliwie, projekt ten był wyzwaniem logistycznym i analitycznym, ale dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do realizacji zadań, udało nam się pomyślnie zrealizować projekt. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom badania za ich czas i gotowość do udzielenia odpowiedzi na nasze pytania. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego ważnego przedsięwzięcia, które z pewnością przyniesie korzyści dla mieszkańców wymienionych miast i przyczyni się do lepszego połączenia Europy. Jest to dla nas dowód na to, że nasze usługi badawcze są cenione i doceniane na arenie międzynarodowej.

office phone

Skorzystaj z naszych usług

Z pewnością nie jesteś tu bez przyczyny, poszukując profesjonalnego doradztwa. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś a my przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę.

badania ilościowe hq

Youtube Preview