Ile kosztuje realizacja badania telefonicznego (CATI)?

Mapa Polski
Doświadczona badaczka przeprowadza szkolenie przed rozpoczęciem realizacji projektu badawczego

Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem firmy, wiesz jak ważne jest posiadanie wiedzy na temat potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Badanie telefoniczne (CATI) to skuteczny i prosty sposób na uzyskanie takich informacji. Warto jednak zastanowić się nad kosztami realizacji takiego badania.

Wyślij zapytanie ofertowe

Koszt realizacji badania telefonicznego

Ceny realizacji badania CATI zależą od kilku czynników, takich jak liczba pytań, liczba osób badanych i czas trwania badania. Niemniej jednak, warto pamiętać, że inwestycja w badanie CATI to nie tylko koszt realizacji, ale także koszt uzyskania wiedzy i informacji, które pozwolą na lepsze dostosowanie produktów i usług do potrzeb klientów.

Realizacja Twojego projektu

Skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów dot. Twojego projektu

badania marketingowe

Inwestycja na przyszłość

Badania CATI pozwalają na szybkie i precyzyjne uzyskanie informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów, a także ich opinii na temat produktów i usług. Uzyskane dane pozwolą na lepsze dostosowanie produktów i usług do potrzeb klientów, co przełoży się na wzrost zaufania i lojalności, zwiększenie sprzedaży i poprawę wizerunku firmy.

1 step

Największymi zaletami realizacji badań marketingowych są: niski koszt w porównaniu z innymi metodami badawczymi, nie ma możliwości pomyłek czy zniekształceń wyniku ze strony badacza, respondent może korzystać z różnych dokumentów, duża szybkość przeprowadzenia wywiadu, marki rosną szybciej i generują większe zyski, dokładne poznanie potrzeb klientów a przede wszystkim znalezienie szans i zagrożeń dla badanego biznesu.

Badania telefoniczne w Fieldstat

Podsumowując, decyzja o realizacji badania CATI jest warta rozważenia dla każdej firmy, która chce lepiej poznać potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Warto wybrać doświadczoną i wiarygodną firmę, aby mieć pewność, że uzyskane dane będą rzetelne i pomocne w podejmowaniu decyzji biznesowych. Inwestycja w badanie CATI to nie tylko koszt realizacji, ale także koszt uzyskania wiedzy i informacji, które pozwolą na lepsze dostosowanie produktów i usług do potrzeb klientów.

Ścieżka współpracy

Tak możesz z nami współpracować
1
RFQ
Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub mailowo, w dalszych krokach poprowadzimy Cię przez proces realizacji.
arrow
2
Fieldwork
Zbudujemy metodologię badawczą dopasowaną do projektu, zrealizujemy badanie oraz zajmiemy się analizą.
arrow
3
Statistics
Otrzymasz obszerny raport z przeprowadzonego badania rozwiązujący Twój problem metodologiczny.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą wszelkiego rodzaju badania rynku. Nasi eksperci są gotowi do udzielenia Ci wszelkich informacji, abyś mógł dokonać świadomych i korzystnych decyzji. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z Fieldstat już dziś i ciesz się z korzyści wynikających z wykonania profesjonalnych badań rynku.

badania marketingowe