Poznaj nasze studio CATI

Marketingowe

badania cati w studio

Fieldstat jest firmą specjalizującą się w przeprowadzaniu badań ankietowych metodą CATI, dlatego w tym celu posiadamy własne studio CATI z 20 stanowiskami. Studio znajduje się w Bełchatowie przy ulicy Kościuszki 17.

Badania CATI z najwyższymi standardami jakości

Nasze studio CATI posiada najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie, które pozwala nam realizować badania z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Oferujemy również zdalny odsłuch wywiadów, dzięki czemu nasi klienci mogą śledzić postępy w badaniu w czasie rzeczywistym. Pracownicy naszego studia CATI są wysoko wykwalifikowani i przechodzą regularne szkolenia, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta i jakości badań. Dzięki temu możemy realizować badania CATI najwyższej jakości i wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów badawczych.

Fieldstat – eksperci w branży badań ankietowych

Nasza firma Fieldstat jest jedną z najbardziej renomowanych firm w branży badań ankietowych. Nasze studio CATI składa się z 20 stanowisk, które umożliwiają nam obsługę nawet najbardziej wymagających projektów badawczych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i technologie, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług. Nasza firma świadczy również usługi szkoleniowe, aby zapewnić wymagany poziom jakości i zadowolenia klientów. Nasi pracownicy są regularnie szkoleni w zakresie nowych technik i technologii, aby zapewnić najwyższą jakość usług i pomóc naszym klientom w osiągnięciu ich celów badawczych.